Staramy kierować się ideami modernizmu, konceptualizmu (podporządkowania budynku jednej idei), a także minimalizmu - „mniej znaczy więcej”. Niezmiennie niedoścignionym wzorem jest dla nas architektura skandynawska. Odczuwamy potrzebę popularyzacji budownictwa pasywnego. Promujemy domy tanie w użytkowaniu, niedrogie w budowie, proste konstrukcyjnie, z zastosowaniem rozwiązań, które w krótkim czasie mogą się zwrócić, domy o prostej ponadczasowej stylistyce. Dzięki kompaktowym bryłom nasze domy są energooszczędne (powierzchnia przegród zewnętrznych do ogrzewanej kubatury), ale też mogą być wznoszone na niewielkich działkach.
Jesteśmy entuzjastami zrównoważonego rozwoju i ekologicznych rozwiązań. Posiadamy znaczne doświadczenie w projektowaniu budynków pasywnych, o czym świadczy certyfikat Niemieckiego Instytut Budownictwa Pasywnego - Pasivhaus Institut Darmstadt - twórców idei budownictwa pasywnego.
Naszą pasją jest odkrywanie i przywracanie życia niedocenianych przez rynek „perełkom” architektonicznym, obiektom o niebagatelnej wartości urbanistycznej, z realnymi perspektywami wykorzystania na cele mieszkaniowe lub komercyjne. Zajmujemy się rewitalizacją obiektów o różnej skali - od poddaszy po opuszczone dworce kolejowe, budynki post-industrialne.
Współzałożyciel Pracowni Architektonicznej MIDI Architekci (2013).
Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej (2010).W 2012 uzyskał uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Absolwent studiów podyplomowych Rewitalizacja architektoniczno-urbanistyczna obszarów miejskich na Politechnice Gdańskiej (2014). Absolwent studiów podyplomowych Ekoenergetyka - zarządzanie odnawialnymi źródłami energii (2015).
Wykorzystanie energii wiatru - opis zjawiska wytwarzania energii przez wiatr oraz zjawisk związanych z nierównościami powierzchni ziemi oraz obrotami kuli ziemskiej.
Głównym celem projektu jest wyszkolenie kadry ekspertów w zakresie kalkulacji śladu węglowego i wodnego oraz przygotowanej do liczenia udziału gazów.
Dwusemestralne studia podyplomowe w zakresie Rewitalizacja architektoniczno-urbanistyczna obszarów miejskich.
Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Decyzja (506/POOKK/2012) wydana przez Izbę Architektów Rzeczpospolitej Polskiej.